biuro@insuria.pl

+48 888 84 72 72

O Firmie

Witam, nazywam się Grapa Kamil jestem założycielem i właścicielem firmy Insuria którą cały czas rozwijam i pod którą podpisuje się własnym nazwiskiem, dzięki temu masz pewność, że w moich biurach zawsze będziesz profesjonalnie obsłużony zgodnie z twoimi oczekiwaniami i preferencjami.

Ubezpieczeniami zajmuję się od 2009 roku, współpracowałem w tym czasie z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi dzięki czemu mogę rzetelnie doradzić i wybrać dla klienta ofertę, która w 100% spełni oczekiwania i preferencje.  Obecnie współpracuje z 15 sprawdzonymi towarzystwami ubezpieczeniowymi takimi jak: PZU, Allianz, Aviva, Axa, Ergo Hestia, Generali, Interrisk, Link 4, MTU, Proama, Tuz, Uniqua, Warta, Wiener, You Can Driver.

W 2013 roku rozszerzyłem swoje usługi o pośrednictwo w rejestracji pojazdów oraz tłumaczenie zagranicznych dokumentów. Od tego momentu zarejestrowałem parę tysięcy pojazdów w tym przerobiłem setki bardzo skomplikowanych spraw, które wydawały się nie do załatwienia, ale udało mi się z nimi poradzić. Wieloletnie doświadczenie, tysiące zadowolonych klientów oraz moje prawnicze wykształcenie daje Ci pewność, że jestem w stanie załatwić praktycznie każdą sprawę związaną z zarejestrowaniem pojazdów.

Początkiem 2020 roku zostało odświeżone logo oraz rozszerzyliśmy usługi o punkt opłat, dzięki czemu w naszych biurach możesz opłacić swoje rachunki (np. prąd, gaz, telefon czy ratę kredytu).

Obecnie posiadamy biuro w Nowym Targu na ulicy Ogrodowej 67 (obok szkoły nr 5) oraz w Jabłonce na ulicy Sobieskiego 30 w budynku Carrefour

Zapraszam do skorzystania z naszych usług